Громада легендарних Крут таки вирвалася з Московського патріархату

Релігійна громада легендарних Крут, що на Чернігівщині, перейшла до ПЦУ.

священик Сергій Чутченко
Священик Сергій Чутченко і віряни ПЦУ
Про це у себе на Фейсбуці написав священик Сергій Чутченко.

«Певний час свої пости про Крути я підписував тегом « Бій_під_Крутами», а потім «Крути_ПЦУ». Так от, для Крут і крутян, і для ПЦУ загалом, сьогодні історична подія. Релігійна громада села долучається до Українського православ’я, релігійна громада села не хоче належати до Церкви, центр якої знаходиться в країні-агресорі. Тому Крути – це ПЦУ! З певного промислу Божого крутянам довелося це доводити тричі». – написав він.


За словами священнослужителя, невелика частина громади залишилася в УПЦ МП.

«А стосовно бою, то, на жаль, він ще не закінчився, бо є невелика частина крутян, які знаходяться помилково під впливом ВВ (Муравйова). Тому в цьому плані бій ще триватиме. Є навіть молоде покоління, яке ще не побачило справжнього обличчя російського православ’я. Пишаюся своїми односельчанами, родичами, друзями, які підтримали це ІСТОРИЧНЕ рішення». – зазначив він.

Додамо, що звезені представниками РПЦ в Україні “тітушки” нещодавно зірвали збори парафіяльної громади, на яких мало бути вирішене питання про передачу місцевого Свято-Михайлівського храму Православній Церкві України.

<
Інше по темі:

НАПИСАТИ КОМЕНТАР: