Патріарх Варфоломій зробив українцям цінний подарунок

Патріарх Варфоломій
Патріарх Варфоломій привітав українців із Хрещенням Русі й підготував подарунок - безцінну реліквію - мощі та хрест одного з 12 апостолів Христа - Андрія Первозванного. Саме того апостола, який, як вважається, побував на київських пагорбах.

Про це Патріарх Варфоломій розповів в інтерв’ю ТСН.Тиждень.


"Ми би хотіли побажати вам усякого благословення від Бога, а також успішного святкування річниці хрещення Русі та дня пам'яті Святого Володимира. Цього року на свято до вас в Україну приїде преподобна делегація від Материнської Церкви Константинополя, яка привезе з собою безцінні мощі Святого Апостола Андрія Первозваного для шанування побожним українським народом", - підкреслив Варфоломій.

До слова, мощі буде виставлено в Михайлівському соборі. Їх привезуть туди увечері 27 липня.

Помісні Православні Церкви визнають ПЦУ


Вселенський Патріарх також заявив, що Помісні Православні Церкви визнають ПЦУ, а першою це зробить Елладська Церква.

"В останні кілька місяців ми спостерігаємо за ситуацією, яка відбувається в Україні. І, можливо, рішення про визнання Православної Церкви України було би фактом, якщо б, звичайно, не було політичного тиску з різних країн на наших сестер – помісних православних Церков. Ми сподіваємося, що найближчим часом це буде вже позаду. Ми молимось і сподіваємося, що всі Помісні Православні Церкви рано чи пізно визнають незалежність Православної Церкви України, але першою Церквою, яка визнає Помісну Православну Церкву України буде братська сестра-Церква – Елладська Православна Церква", - заявив Варфоломій.

<
Інше по темі:

Коментарі