Із богословської академії відрахували двох прихильників Філарета

Православна богословська академія у Києві
Православна богословська академія у Києві
Після проведення форуму «За Українську Православну Церкву! За Київський Патріархат!», скликаного митрополитом - почесним патріархом ПЦУ Філаретом, розпочалися "репресії" проти студентів Київської православної богословської академії - патріарших іподияконів та працівників Київської патріархії.

Про це повідомила пресслужба ліквідованої Київської Патріархії.


«З боку керівництва цього вищого начального закладу лунають погрози виключення студентів із академії та має місце відвертий шантаж і тиск, щоби студенти відмовилися від будь-якої підтримки патріарха Філарета. Дійшло до того, що заборонений у священнослужінні ректор Київської богословської православної академії прот. Олександр Трофимлюк 11 червня видав незаконний наказ 077/-c про відрахування з КПБА двох студентів «за участь у заходах, що ставлять за мету спричинити розкол єдиної помісної  Православної Церкви України», - говориться у повідомленні.

Зазначається, що наказ про відрахування був виданий за участь у форумі української інтелігенції  «За Українську Православну Церкву! За Київський Патріархат! За Україну!» та стосувався патріаршого іподиякона Івана Музики, який супроводжував Філарета на форумі, і працівника Київської патріархії Антона Павленка, який виконував свої обов’язки в якості працівника прес-служби Київської Патріархії.

У пресслужбі Філарета попередили керівництво Київської православної богословської академії про те, що «відрахування та шантаж є повністю незаконними та такими, що дискредитують вищий навчальний заклад, ліцензований і акредитований Міністерством освіти України».
Там також закликали міністра освіти Гриневич втрутитися у зазначений конфлікт.
Loading...

Із богословської академії відрахували двох прихильників Філарета Із богословської академії відрахували двох прихильників Філарета Reviewed by Марко Маркович on 6/14/2019 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.