Президент Порошенко: Час усе розставить на місця

Президент Порошенко: Час усе розставить на місця
Президент Петро Порошенко подякував Українському народу за велику честь працювати впродовж п’яти років на чолі України.
Про це йдеться у зверненні Порошенка, оприлюдненому на сайті глави держави.

“Дорогі співвітчизники! Перш за все хотів би подякувати великому Українському народу за велику честь працювати протягом п’яти років на чолі великої країни. Країни, яка вразила увесь світ силою національного духу, вразила гідністю, вразила стійкістю та свободолюбством”, - сказав Порошенко.


Він також наголосив, що особливо хотів би вклонитися захисникам України “за право, можливість і честь бути Верховним головнокомандувачем”.

За його словами, наразі, коли ще не остаточно вщухли розбурхані виборчою кампанією пристрасті, важко розраховувати на об’єктивну оцінку шляху, "який ми подолали від дві тисячі чотирнадцятого". “Час усе розставить по своїх місцях. Рано чи пізно він відділить грішне від праведного, зерна від полови і правду від брехні”, - додав Порошенко.

Порошенко залишається в політиці


Він ще раз заявив, що залишається в політиці, аби захистити здобуте в державі за 5 років і не дозволити нікому звернути з курсу на євроінтеграцію.

"Мене, звичайно, тривожить те, що позитивні зміни, там де вони є, ще не стали незворотними. Тому, виходячи з офісу Президента, не можу піти із політики. Залишаюся в ній не заради якоїсь посади. Врешті-решт, найвищу й найпочеснішу з них я вже обіймав і вище рухатися нема куди", - зазначив Порошенко.

Він заявив, що бачить своїм обов'язком – спираючись на підтримку громадськості, захистити вже здобуте у державному будівництві, нікому не дозволити ані звернути з курсу на членство в Євросоюзі та НАТО, ані "тишком-нишком спустити його на гальмах".

За словами Порошенка, просто ритуальних проєвропейських та євроатлантичних декларацій з боку нового керівництва державою замало, потрібна повсякденна важка праця в цьому напрямку. Саме цього, наголосив Президент, він як громадянин вимагатиме від нової влади, і в чому готовий водночас підставити їй своє плече.

Так само, підкреслив Порошенко, він не дозволить новій владі звернути з вивіреного курсу, а будь-які спроби, - "різкі чи повзучі, явні чи приховані, - повернути країну у сферу російського впливу отримають рішучу відсіч".

Президент також нагадав, що стратегічна мета, яку він проголосив під час передвиборчої кампанії, залишається в силі – до 2023 року подати заявку на членство в Європейському Союзі та отримати План дій щодо членства в НАТО. "Лише це гарантує незалежність країни та безпеку кожного з нас. Досягнення такої мети – завдання кожного відповідального громадянина. Моє – в тому числі", - наголосив Порошенко.

Він зазначив, що беззаперечно вірить в успіх нашої країни і в її європейське майбутнє.
<

Коментарі