Євробляхерам у Раді сказали "ні"

Акція протесту євробляхерів
Вимоги представників руху "Авто Євро Сила" до Верховної Ради скасувати акциз на ввезений в Україну автотранспорт та відтермінувати введення штрафних санкцій не можуть бути виконані.
Водночас пільги на сплату митних платежів можуть бути застосовані лише до певних категорій громадян – багатодітних сімей, інвалідів, інших соціально незахищених категорій, заявила у середу народний депутат голова комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

"Термін проведення акції абсолютно недоречний. Вона не може привести ні до якого результату. За період пільгового розмитнення, який тривав 180 днів, було доречно звертатися до нашого комітету і обговорювати можливі компромісні рішення. Але таких зустрічей не відбувалося. За весь цей період ми виявили проблему, яку я запропонувала вирішити, – це стосується людей, які придбали автомобіль виключно з великої необхідності. Це люди з інвалідністю, опікуни осіб з інвалідністю і багатодітні сім’ї, яким немає де знайти гроші для митного оформлення авто", – сказала Южаніна, коментуючи журналістам у парламенті проведення під стінами ВР акції "За доступне розмитнення".

Вона повідомила, що звернулася до Міністерства фінансів та Міністерства соціальної політики з пропозицією розглянути можливість допомоги соціально незахищеним категоріям громадян вирішити проблему розмитнення авто: "На етапі ухвалення закону цих винятків робити не можна було, оскільки пільгами скористалися б ті, хто взагалі не хоче платити жодних платежів".

Народний депутат нагадала, що всі, хто мав бажання розмитнити авто, зробив це в період пільгового розмитнення або у період, під час якого не застосовувалися штрафні санкції.

"Наразі немає жодної необхідності продовжувати терміни особливого періоду, тим більше, що це неможливо зробити. 24 травня закінчується період використання нерозмитненого авто без застосування штрафних санкцій", – сказала Южаніна.
Loading...

Євробляхерам у Раді сказали "ні" Євробляхерам у Раді сказали "ні" Reviewed by Марко Маркович on 5/15/2019 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.