Проти України. Порошенко засудив поїздку Бойка і Медведчука у Москву

Бойко і Медведчук у Москві
Президент України Петро Порошенко засудив поїздку кандидата в президенти Юрія Бойка і лідера руху "Український вибір" Віктора Медведчука в Росію.

Про це він сказав на раді регіонального розвитку в Чернівецькій області, повідомляє Інтерфакс-Україна.


"Економіку вони обговорюють ... Вони обговорюють повісити знову Україну на російську газову голку, вони вже союзи обговорюють, які будуть створені після президентських виборів, після парламентських виборів, і вони зараз вже все стверджують, що всі об'єднаються. Проти кого вони об'єднаються? Проти України, проти кожного з нас", - сказав Порошенко.

Президент підкреслив, що представники одних політичних сил поїхали в Москву, а представники інших політичних сил готові в Україні стати на коліна перед президентом Російської Федерації.

"Що вони поїхали туди вимолювати? Які економічні інтереси? Що вони зі сльозами на очах, простягнувши руки, повзли на колінах і просили у Путіна? Ці поповзли, а інші - тут з екранів телебачення інформують, що вони тут стануть на коліна, і співатимуть. Друзі, хочу нагадати всім - Москва сльозам не вірить ", - зазначив він.

За його словами, президент РФ Володимир Путін, переконавшись, що не може перемогти Україну на фронті, хоче змінити її зсередини і змінити владу.

Нагадаємо, 22 березня в Москві кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук разом з кандидатом в президенти України від Опоблоку Юрієм Бойком провели переговори з прем'єром РФ Дмитром Медведєвим і главою Газпрому Олексієм Міллером.

СБУ заявила, що в межах своєї компетенції в стислі терміни дасть правову оцінку цій зустрічі.
<

Коментарі