"С возвращєнієм домой!" Представник УПЦ МП у Криму вшановував окупантів

Сергій Халюта
17 березня в севастопольському Будинку офіцерів флоту відбулося нагородження активних учасників анексії Росією Криму з нагоди 5-річчя його окупації. Урочистості відбулися за підтримки севастопольського "відділення партії "Єдина Росія" та Всеросійської ГО "Бойове братство".

Серед почесних гостей на церемонії був присутній і благочинний Севастопольського округу так званої УПЦ МП протоєрей Сергій Халюта, інформує "Невільний Крим".


Вітаючи всіх із річницею "повернення до Росії", о. Сергій Халюта виголосив наступну промову: "Я сердечно вітаю вас із цим особливим днем, який за правом можна назвати початком збирання земель російських. Я твердо вірю, що Господь наш у день торжества православ'я, який ми сьогодні згадуємо, дарує нам відродження нашої великої держави російської, російського духу, тому що російський народ і держава російська є носіями християнських, Божественних і державних цінностей".

Він сердечно дякував усаникам анексії за "мужність, виявлену у 2014 році, за ту самовідданість, з якою вийшли на площу Нахімова і прийняли рішення щодо того, що ми мусимо повернутися додому".

Того ж дня у Свято-Володимирському соборі у Херсонесі відбулося нагородження о. Сергія Халюти орденом канонізованого РПЦ адмірала Федора Ушакова, врученим представниками "самооборони Криму" та російської асоціації силових структур "Воїн", яка є засновницею нагороди спільно з Мордовською митрополією РПЦ.
Читайте також: На користь Тимошенко знявся з виборів соратник Януковича

Раніше, 15 березня, о. Сергій Халюта разом зі своїм помічником протоєреєм Стефаном Сломчинським і керівником відділу освіти Севастопольського благочиння протоєреєм Михайлом Вікторовим узяв участь у спільному засіданні Ради Держдуми РФ та "законодавчого зібрання Севастополя", що відбулося у театрі імені Луначарського з нагоди 5-річчя "возз'єднання Криму з Росією".
Loading...

"С возвращєнієм домой!" Представник УПЦ МП у Криму вшановував окупантів "С возвращєнієм домой!" Представник УПЦ МП у Криму вшановував окупантів Reviewed by Марко Маркович on 3/20/2019 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.