Що сказано в Томосі про автокефалію ПЦУ

Посол України у Туреччині Андрій Сибіга оприлюднив переклад тексту Томосу про надання автокефалії Православній церкві України.
"Переклад підписаного Вселенським патріархом Варфоломієм І у присутності президента України Петра Порошенка та його дружини пані Марини та Митрополита Київського та усієї України патріаршого і синодального томосу про надання автокефалії Православній церкві України", - написав він у своєму Twitter.

У тексті Томосу вказано, що Константинополь благословляє і проголошує Православну церкву України автокефальною.
"Цим підписаним патріаршим синодальним томосом ми визнаємо і проголошуємо встановлену в межах території України автокефальну церкву нашою духовною донькою і закликаємо усі світові Православні церкви визнавати її як сестру і згадувати під іменем Святіша церква України як таку, що має своєю кафедрою історичне місто Київ", - йдеться у документі.
Згідно з умовами Томосу, Православна церква України не може назначати єпископів чи засновувати парафії за межами держави.
tomos-
/ Фото: @andrii_sybiha / Twitter
tomos-2
/ Фото: @andrii_sybiha / Twitter
tomos-3
/ Фото: @andrii_sybiha / Twitter
Нагадаємо, що у турецькому Стамбулі Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос для Православної церкви України.

Що сказано в Томосі про автокефалію ПЦУ Що сказано в Томосі про автокефалію ПЦУ Reviewed by Марко Маркович on 1/05/2019 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.