Епіфаній: Через рік ми матимемо єдину сильну помісну ПЦУ

Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) митрополит Київський і всієї України Епіфаній
Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) митрополит Київський і всієї України Епіфаній вважає, що через рік в Україні сформується єдина сильна помісна церква.
Про це митрополит зазначив в інтерв'ю Deutsche Welle.

"Ставлять багато питань, виставляють певні хронологічні рамки, "а що буде завтра, через місяць, через рік". Я вірю, що ми об’єднаємося, що до нас прийдуть ті, хто зараз, на жаль, сумніваються, до кінця не вірять, очікують Томос, очікують визнання цієї дії з боку Константинополя і інших православних церков. Я вірю в те, що через рік ми матимемо єдину сильну помісну ПЦУ, яка буде служити Богові і інтересам нашого народу", - сказав митрополит.


Говорячи про можливий візит в Україну Вселенського Патріарха Варфоломія, предстоятель ПЦУ зазначив, що сам Патріарх раніше висловлював бажання ще раз відвідати Україну.

"Наскільки мені відомо, навіть після підписання відповідної угоди на Фанарі, ще до Об’єднавчого собору, сам Патріарх Варфоломій безпосередньо заявив, що він має бажання знову, вже вдруге, відвідати православну Україну. А вже після отримання Томосу з мого боку буде висловлене запрошення Його Всесвятості в найближчому часі відвідати Україну", - сказав Епіфаній.

Як повідомлялося, офіційне підписання Томосу про автокефалію помісної Православної церкви України Вселенським патріархом Варфоломієм відбудеться 5 січня 2019 року, а 6 січня після божественної літургії він буде вручений митрополиту Епіфанію.

Епіфаній: Через рік ми матимемо єдину сильну помісну ПЦУ Епіфаній: Через рік ми матимемо єдину сильну помісну ПЦУ Reviewed by Марко Маркович on 1/04/2019 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.