Рекордний снігопад у Європі паралізує життя цілих районів

Діти у Баварії, сніг
Сильний снігопад паралізував багато районів Європи. Сніг заблокував дороги, залізничне сполучення у багатьох місцях тимчасово зупинено, школи закриті.

У Баварії Червоному Хресту довелося допомагати застряглим в снігу водіям вантажівок. Неподалік від Мюнхена загинув дев'ятирічний хлопчик, на якого впало дерево.


В Австрії закрили деякі автошляхи, аби запобігти жертвам внаслідок сходження лавин
Австрійським рятувальникам довелося пробиратися через замети, висота яких була вище пояса, аби допомогти застряглому сноубордисту з Польщі, який зійшов з траси і заблукав в районі Шлоссальмбан.

Снігопад Баварія
"Настільки сильні снігопади на висоті, що перевищує 800 метрів над рівнем моря, трапляються лише раз на 30 або навіть 100 років", - сказав Олександр Радлерр з метеорологічної служби Австрії.

Снігові замети
Австрійські військові на гелікоптерах збивають сніг з верхівок дерев, щоб знизити ризик їх падіння під вагою снігу
У Швеції штормова погода встановилася у північних районах країни.

На півдні та сході Баварії внаслідок снігопадів постраждали залізниці. Там же деякі шляхи були перекриті завалами снігу та деревами, що впали.


У Баварії доводиться відкопувати потяги
У Баварії доводиться відкопувати потяги
Шляхи в районі Бертехсгаден, поблизу кордону з Австрією, заблоковані. Німецька армія направила близько 200 військовослужбовців на допомогу застряглим в снігу людям.

Погода в Австрії дещо покращилася в п'ятницю, але в деяких районах країни за попередні дні випало до трьох метрів снігу. За останній тиждень загинули семеро людей. Двоє туристів зникли в суботу минулого тижня.

В аеропорту Мюнхена скасовано близько 90 авіарейсів. Деякі рейси також скасовані в аеропорту Франкфурта.

Готель у Швейцарії
Снігова лавина практично зруйнувала ресторан у швейцарському готелі
У Швейцарії сніговий обвал досяг готелю "Швегальп" на курорті Сантіс-Швегальп, сніг видавив скляні двері готельного ресторану.

У п'ятницю рятувальники перевіряли місце сходження снігової лавини на випадок, якщо хтось із клієнтів готелю опинився під снігом.

Село в Баварії
Деякі села в Баварії, як, наприклад, Герольд, виявилися практично відрізаними від решти світу.

Рекордний снігопад у Європі паралізує життя цілих районів Рекордний снігопад у Європі паралізує життя цілих районів Reviewed by Марко Маркович on 1/12/2019 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.