Представник Google пояснив, чому пошуковик при запиті "ідіот" показує фото Трампа

Генеральний директор компанії Google Сундар Пічаї під час слухань в Конгресі США пояснив, чому при введенні запиту Idiot (ідіот) пошуковик видає фотографії американського президента Дональда Трампа.

Відповідне питання задала конгресмен-демократ Зої Лофгрен.

"Якщо ввести в пошук слово ідіот, він видасть фотографії Дональда Трампа. Я тільки що це зробила, як таке відбувається?", - запитала Лофгрен.


У відповідь Пічаї пояснив, що кожен раз, коли користувачі вводять слово в пошук, він сканує мільйони сторінок результатів, які автоматично ранжуються по двох сотнях параметрів, включаючи популярність, актуальність і свіжість.

Також гендиректор уточнив, що співробітники компанії не управляють результатами пошуку вручну.

У серпні президент США Дональд Трамп звинуватив Google в підтасовуванні новин про нього. Пошуковик, на його думку, цілеспрямовано "придушує голоси консерваторів і приховує новини про успіхи його адміністрації.

ПЛЮС К ТЕМЕ:

Представник Google пояснив, чому пошуковик при запиті "ідіот" показує фото Трампа Представник Google пояснив, чому пошуковик при запиті "ідіот" показує фото Трампа Reviewed by Vasyl Markovych on 12/12/2018 09:13:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.