В Індонезії цунамі змило музикантів зі сцени - відео

В Індонезії цунамі змило музикантів зі сцени - відео
В індонезійській провінції Бантен цунамі обрушилося на сцену, де в той час виступала музична група. Потужний потік води змив музикантів зі сцени і навіть глядачів в залі.

Про це повідомляє TribunJakarta.com.

Група під назвою Seventeen виступала на одному із заходів в місті Танджунг-Лесунг. В одну мить сцену, яка знаходилася близько до моря, накрило хвилею.


Потік води змив музикантів і всю техніку зі сцени. У залі глядачі в паніці почали тікати, але їх теж спіткало цунамі.

В результаті стихійного лиха, що бушує в Індонезії, загинули щонайменше 168 осіб, в тому числі два басисти з групи Seventeen. Також кілька музикантів числяться зниклими без вісті.


Після трагедії фронтмен групи в своєму Instagram записав відеозвернення, в якому розповів, що його дружина теж пропала під час стихійного лиха.

Від цунамі загинули десятки людей


Тим часом стало відомо. що щонайменше 168 людей загинули, майже 750 постраждали внасдок руйнівного удару цунамі, що налетіло на узбережжя Індонезії пізно ввечері 22 грудня.

Про це повідомляє СNN із посиланням на заяву Сутопо Пурво Нугрохо, спікера Національного агентства із запобігання стихійним лихам.

Стихія вдарила по житлових і туристичних районах: зруйновано 558 будинків, серйозно пошкоджено дев'ять готелів, 60 ресторанів, 350 човнів і малих суден. Сотні людей залишилися без даху над головою та змушені шукати прихисток у тимчасових притулках.

Індонезійська влада не відкидає, що кількість жертв і постраждалих може зрости.

<
Інше по темі:

НАПИСАТИ КОМЕНТАР: