Що робити, коли на розмитнення євробляхи немає коштів

В Україні вже вступили в силу нові правила розмитнення автомобілів на єврономер. Але що робити власникам «евроблях», у яких немає грошей на розмитнення? Позбутися від таких машин можна у декілька способів.

Продаж

Звичайно, найкраще продати нерозмитнену «євробляху», але попит на них серед українців впав, і тепер це зробити складніше.
Тому можна спробувати виїхати в Польщу, і там знайти нового власника для своєї машини.


Правда, останнім часом це стало зробити теж складніше, бо поляки знають про ситуацію в «евробляхамі» в Україні. Часто поляки скуповують в українців «евробляхт» практично за безцінь. Українці змушені погоджуватися на такий нічим неприкритий «грабіж», в іншому випадку вони можуть взагалі залишитися ні з чим.

Здати на запчастини


Експерти вважають, що здача на запчастини - це не найгірший спосіб позбутися автомобіля з європейською реєстрацією, якщо немає грошей на його розмитнення і не хочеться платити штрафи (а вони досить великі). В цьому випадку, звичайно, власник «євробляхи» не зможе відбити всю суму, яку він за неї заплатив, але він все-таки отримає деякі гроші. У цьому випадку він може вважати, що відбувся «легким переляком».

Читайте також: У ДФС пояснили, як розмитнити євробляху

За один тиждень, починаючи з 26 листопада, в Україні за новими правилами розмитнили 74 автомобілі. При цьому власникам «евроблях» при їх розмитненні довелося заплатити в загальній сумі близько 119 тис. Грн. штрафу.

А вже зовсім скоро українська поліція буде автоматично отримувати дані про час перебування в Україні «євроблях», і їх власники будуть отримувати штрафи вже через три дні після того, як закінчиться термін перебування.

Віталій МАКСИМОВ

Що робити, коли на розмитнення євробляхи немає коштів Що робити, коли на розмитнення євробляхи немає коштів Reviewed by Марко Маркович on грудня 05, 2018 Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.