Медведчука виключили із мінських переговорів

Віктор Медведчук
Представник України в Тристоронньої контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі (ТКГ) Євген Марчук повідомив, що лідер громадського руху "Український вибір - Право народу", член партії "За життя" Віктор Медведчук вже не бере участі в переговорах у Мінську.

Про це він заявив в інтерв'ю "BBC News Україна", опублікованому у вівторок. Відповідаючи на запитання про роль В.Медведчука, Є.Марчук сказав: "Наскільки я знаю, на переговорах він був представником СБУ і медіатором на рівні між президентами. Зараз від СБУ - вже кілька раундів інша людина".


"А про роль Медведчука як політика і посередника в контактах між президентами - це інша тема, яка не стосується мінських переговорів", - додав він.

Що стосується того, що в мінських переговорах після так званих "виборів" в окремих районах Донецької і Луганської областей (ОРДЛО), то, за словами Є.Марчука, формат не змінився.

"Від Донецька змінився представник, від Луганська залишився той самий. Але вибори - це серйозний і демонстративний підрив (переговорів - ред.). Для мене особисто це одне і те ж - незаконні вибори та обстріл і полон наших хлопців", - сказав представник України в ТКГ.

Коментарі