Автрійці поклали під ялинки майже мільярд євро

Різдво, ялинка
В Австрії найчастіше на Різдво цього року дарували гроші – в середньому близько 256 євро як подарунок одній людині, що в цілому становить по країні близько 963 млн євро.

Про це свідчать дані онлайн-опитування, проведеного популярним порталом з порівняння тарифів durchblicker.at, повідомляє Укрінформ.


"Роздавання різдвяних подарунків завершилося, і більшість австрійців та австрійок отримали в подарунок гроші чи подарункові сертифікати. По всій Австрії під національну різдвяну ялинку було покладено близько 963 млн євро", - йдеться у повідомленні.

Участь в опитуванні взяли 1 241 особа. Майже 52% опитаних заявили, що отримали на Різдво грошовий подарунок, який у середньому становив близько 256 євро, 42% респондентів також повідомили про подарунок у вигляді подарункового сертифікату (ваучера). Інші найбільш поширені подарунки – книги, фільми, ігри (42%).

Згідно з опитуванням, близько 28% подарованих грошей на Різдво будуть відкладені для зберігання. Абсолютна ж більшість австрійців має намір відразу витратити подаровані кошти, передусім, на дозвілля, одяг, прикраси.
<

Коментарі