Дональд Трамп: Ми більше не лохи, хлопці

Дональд Трамп; Ми більше не лохи, хлопці
Нинішній глава Білого дому Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати не можуть залишатися "світовим жандармом" через те, що Америку "використовують" інші країни.
З такою заявою він виступив у середу, під час неоголошеного візиту на одну з американських військових баз в Іраку, повідомило американське центральне видання USA Today.

"Сполучені Штати більше не можуть виконувати роль світового жандарма", - заявив глава Білого дому під час відвідування американської військової бази.


Він наголосив, що несправедливо, коли США та їхні Збройні сили використовуються іншими країнами для власного захисту.

Трамп і перша леді Меланія Трамп і приземлилися під покровом темряви в середу на авіабазі Аль-Асад на захід від Багдада. Трамп провів близько трьох годин в Іраку, зустрічаючись з солдатами в їдальні і звертаючись до великої групи військових в ангарі.

«Ми більше не лохи, хлопці», - сказав Трамп військовослужбовцям, повідомляє Associated Press. «Нас знову поважають як націю».

Президент Барак Обама вирушив до Іраку незабаром після вступу на посаду, а президент Джордж Буш відвідав Багдад в 2003 році, через місяці після початку війни в Іраку.

Минулого тижня Трамп оголосив, що виведе війська з Сирії, а через кілька днів розлучився з міністром оборони Джимом Меттіс.

Трамп розглядає можливість значного скорочення збройних сил в Афганістані. Кроки в Сирії і Афганістані вslgjdslf.nm обіцянкам, які Трамп дав під час своєї кампанії, але вони засмутили деяких законодавців.
<

Коментарі