Прикордонники за добу не пропустили в Україну сотню росіян

Прикордонники за добу не пропустили в Україну сотню росіян
Минулої доби — 30 грудня — Держприкордонна служба не дозволила перетнути український кордон майже 100 російським громадянам, у відповідь Росія не пропустила через свій кордон близько 40 українців.
Про це повідомив керівник прес-служби Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.


“Протягом 30 грудня 2018 року на кордоні з Росією в Україну не було пропущено майже 100 російських громадян. Переважна кількість із них не змогла підтвердити мету своєї поїздки, частина не мала належних документів для перетину українського кордону, також були такі, що перевершили термін перебування у нашій державі. Усім їм відмовили у в’їзді в Україну”, — зазначив Демченко.

За його словами, Росія у відповідь вдалася до заборони в’їзду українців.

“Росія звинуватила вчора Україну в тому, що не пускають російських громадян, заявивши, що начебто не здійснюватиме дзеркальних дій. Однак за минулу добу також не пустили майже 40 українців. Два дні тому росіяни не пропустили 20 наших співвітчизників на свою територію”, — повідомив Демченко.

Нагадаємо, що 30 листопада голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал заявив, що Україна обмежила в'їзд на свою територію чоловікам —громадянам Російської Федерації віком від 16 до 60 років.

"В пунктах пропуску здійснюються посилені заходи контролю, на сьогодні обмежено в'їзд іноземців, перш за все, це громадян Російської Федерації, здійснюється непропуск громадян Російської Федерації віком від 16 до 60 років, чоловічої статі", - сказав він.

 При цьому у випадку поїздки з гуманітарною метою російських чоловіків пускатимуть.

Коментарі