НБУ погодив умови діяльності UnionPay International

Україна стане 170 країною світу, в якій буде розвиватися сервіс обслуговування карт UnionPay.
Національний банк України погодив умови і порядок діяльності в Україні китайської платіжної системи UnionPay International.

Про це йдеться в повідомленні НБУ.

"12 листопада Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем Національного банку погодив умови і порядок її діяльності в Україні", - йдеться в ньому.


На першому етапі платіжна система UnionPay International надаватиме в Україні послуги еквайрингу, видачі готівки та оплати товарів і послуг за платіжними картками UnionPay.

Надалі передбачається здійснення емісії платіжних карток UnionPay банками України.

Міжнародна платіжна система UnionPay International стала четвертою в Україні міжнародної карткової платіжної системою, платіжною організацією якої є нерезидент.

Україна стане 170 країною світу, в якій буде розвиватися сервіс обслуговування карт UnionPay. Сьогодні UPI дозволяє використовувати карти для оплати товарів і послуг, а також зняття готівки в партнерстві з більш ніж 400 фінансовими інститутами по всьому світу. Картки UnionPay емітуються в більш ніж 40 країнах.

ПЛЮС К ТЕМЕ:

НБУ погодив умови діяльності UnionPay International НБУ погодив умови діяльності UnionPay International Reviewed by Vasyl Markovych on 11/13/2018 03:43:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Recents

[getWidget results='3' label='recent' type='list']
Технологии Blogger.