Китай будує корабель для польоту на Місяць

Китай розробляє пілотовані ракету і космічний корабель нового покоління для проведення досліджень Місяця.

Про це стало відомо на 12-му Китайському міжнародному авіаційно-космічному салоні, що проходить на півдні Китаю, передає УНН з посиланням на Xinhua.

Ракета буде використовуватися для польотів навколо Місяця, здійснюваних у межах пілотованих місячних місій, а також для того, щоб у майбутньому допомогти астронавтам у будівництві місячної бази за допомогою ракети-носія "Чанчжен-9" ( "Великий похід-9"), заявив керівник проекту ракетної системи "Чанчжен-7" Ван Сяоцзюнь.


Повідомляється, що стартова маса ракети становить 2000 тонн. Вантажопідйомність на місячній орбіті - 25 тонн, на низькій навколоземній - 70 тонн.

Новий пілотований космічний корабель досягає 9 метрів у довжину. Його максимальна стартова маса становить 23 тонни. Також повідомляється, що він буде оснащений модулем, що повертається, і сервісним модулем.

Недорогий та високонадійний, він буде безпечним і придатним для проживання космічним кораблем, який буде використовуватися у межах пілотованих місячних місій Китаю і експедицій у далекий космос.

Перший у Китаї запуск пілотованого космічного корабля відбувся у 2003 році. Таким чином, Китай став третьою після Росії і США країною, яка власними силами розробила пілотований космічний апарат.

Китай будує корабель для польоту на Місяць Китай будує корабель для польоту на Місяць Reviewed by Марко Маркович on листопада 07, 2018 Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.