Останній шанс баби Юлі. Тимошенко зреагувала на появу скандальних білбордів

Останній шанс баби Юлі
У партії "Батьківщина" розлючені тим, що, буцім, за наказом президента Петра Порошенка у Києві та на околицях міста з'явилися білборди її лідера Юлії Тимошенко, що її компрометують.

Про появу білбордів повідомали прес-служба "Батьківщини".

У заяві зазначається, що в Порошенка не лишилося шансів виграти вибори президента, тож він "втратив голову" й вдався до використання "найбрудніших інструментів ведення виборчої кампанії".

"Нинішній глава держави вдається до фолу останньої надії – дискредитації головного опонента. Причому робить він це у геть принизливий та огидний спосіб", - обурюється Юлія Тимошенко.

За її словами, влада "прикрасила" Київ та передмістя образливими для Тимошенко рекламними щитами і зроблено це за "особистою вказівкою президента Порошенка".

"Виконавцем цієї брудної провокації є один із найближчих його поплічників, одіозний депутат від БПП Сергій Березенко, якому і належать рекламні площі", - стверджує "баба Юля".

Натомість сам Березенко на запит "Української правди" у цій справі відповів: "Я не знаю, про що вони говорять", -  відповів Березенко.

Останній шанс баби Юлі. Тимошенко зреагувала на появу скандальних білбордів Останній шанс баби Юлі. Тимошенко зреагувала на появу скандальних білбордів Reviewed by Марко Маркович on листопада 23, 2018 Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.