Останній шанс баби Юлі. Тимошенко зреагувала на появу скандальних білбордів

Останній шанс баби Юлі
У партії "Батьківщина" розлючені тим, що, буцім, за наказом президента Петра Порошенка у Києві та на околицях міста з'явилися білборди її лідера Юлії Тимошенко, що її компрометують.

Про появу білбордів повідомали прес-служба "Батьківщини".

У заяві зазначається, що в Порошенка не лишилося шансів виграти вибори президента, тож він "втратив голову" й вдався до використання "найбрудніших інструментів ведення виборчої кампанії".

"Нинішній глава держави вдається до фолу останньої надії – дискредитації головного опонента. Причому робить він це у геть принизливий та огидний спосіб", - обурюється Юлія Тимошенко.

За її словами, влада "прикрасила" Київ та передмістя образливими для Тимошенко рекламними щитами і зроблено це за "особистою вказівкою президента Порошенка".

"Виконавцем цієї брудної провокації є один із найближчих його поплічників, одіозний депутат від БПП Сергій Березенко, якому і належать рекламні площі", - стверджує "баба Юля".

Натомість сам Березенко на запит "Української правди" у цій справі відповів: "Я не знаю, про що вони говорять", -  відповів Березенко.

Коментарі