На головній ялинці Києва буде 10 тонн прикрас

На головній ялинці Києва буде 10 тонн прикрас
Президент фестивалю Folk Ukraine Ігор Добруцький розповів, що остаточне рішення щодо того, яка буде головна новорічна ялинка країни - штучна або натуральна, - не ухвалено.

Про це повідомляє сайт Сегодня.

"Ялинка може бути штучною, складною - з невеликих гілок, як робили раніше. Або живою, яку ми, традиційно, привозили з лісництва в Івано-Франківській області. На даний момент рішення остаточно не прийнято. Думаю, до 8 грудня визначимося. 10 грудня - це критична дата. До цього дня ялинки повинні стояти і на Софійській, і на Контрактовій площах. Але, запевняю, в будь-якому випадку вони будуть дуже красивими ", - розповів Ігор Добруцький.


Можливість встановлення штучної ялинки він пояснює тим, що в попередні роки було багато нарікань на те, що в місті встановлюють живу столітню ялинку. До того ж, з року в рік, виникають проблеми з транспортуванням.

Планується, що висота ялинки на Контрактовій площі складе 22 метри, а на Софійській - 25-27 метрів, щоб вона гармонійно виглядала на тлі собору і дзвіниці.

Дубецький розповів, що 19 грудня в свято Святого Миколая, традиційно запалять вогні головної ялинки країни. У цьому році на ній буде унікальна ілюмінація.

"Такої ще не було в Європі, ми першими її встановлюємо. Раніше використовували 10 кілометрів гірлянд, а в цьому році їх буде чотири. Але світловіддача, холоднеі біле світло будуть, як у гірлянди в 10 кілометрів. Іграшки на ялинці будуть у вигляді кристалів, срібних і білих відтінків, висотою 35-50 сантиметрів. Всього на новорічному дереві буде до 10 тонн прикрас. Ще на Софійській розмістимо яскраві арт-конструкції, вони будуть світитися різними кольорами, імітуючи полярне сяйво", - поділилися організатори.

Коментарі