Скільки електроенергії споживають ваші побутові прилади - підрахунки


Спробуємо хоча б приблизно з'ясувати, скільки електроенергії можуть споживати побутові електроприлади.  

1. Комп'ютер. За великим рахунком, якщо рахувати приблизно, все залежить від потужності блоку живлення і конкретної роботи, яку комп'ютер в даний момент виконує. При заявленій потужності блоку від 350 до 550 Ватт, він навряд чи буде споживати її всю навіть в режимі повної завантаженості. Сюди ж можна додати монітор - від 60 до 100 Ватт. Таким чином, середньостатистичний блок живлення 450 Ватт і монітор 100 Ватт споживають 550 Ватт або 0,55 кВт електроенергії на годину. Знову ж таки, ця цифра сильно завищена. Для приблизного розрахунку можна взяти практично максимальне значення - 0,5 кВт / год - не помилимося. При користуванні комп'ютером 4 години на день отримуємо 60 кВт / год на місяць. Відповідно, при користуванні 8 годин на добу - 120 кВт / год, і так далі. 


 2. Холодильник. Енергоспоживання холодильників розраховується за 365 днів для мережі 220В/50Гц. Розраховане на 100 л корисного об'єму в день, воно дозволяє порівнювати різні за розміром холодильники. Знову ж таки, кількість споживаної потужності залежить від обсягу холодильника і від кількості зберігаються в ньому продуктів. Також свій відбиток накладають і зовнішні умови, що змінюються в залежності від пори року. У технічному паспорті на холодильник вказується енергоспоживання в рік. У більшості випадків ця цифра коливається в межах від 230 до 450 кВт / ч. Шляхом нехитрих розрахунків, поділивши цю цифру на 12 місяців, отримуємо від 20 до 40 кВт / год. Знову ж, вказане число застосовне лише для ідеальних умов. У реальності ж навряд чи вдасться досягти цього значення. 

 3.Телевізор. Телевізори бувають різні. Сучасний телевізор з електронно-променевою трубкою споживає від 60 до 100 Вт / ч. В середньому, для розрахунку, будемо брати 100 Вт / ч. При перегляді телевізора 5 годин на день - 0,5 кВт / год. На місяць - 15 кВт / год. РК-телевізори з досить великою діагоналлю споживають близько 200-250 Вт на годину. Не останню роль у цій справі відіграє виставлена ​​яскравість. Відповідно, і число витрачених кіловат-годин на місяць можна сміливо множити на 1,5. Виходить від 20 до 35 кВт / год. Невеликі РК-телевізори споживають приблизно стільки ж, скільки і телевізори з ЕПТ, або трохи менше: від 50 до 80 Вт / год - 8-12 кВт / год на місяць. Плазмові телевізори з великою діагоналлю споживають від 300 до 500 Ватт на годину. Якщо у вас кілька різних телевізорів - підсумуйте значення.  

4. Пральна машина. Потужність, споживана пральною машиною - величина не постійна, і залежить режиму прання, маси білизни і типу матеріалу. У середньому, заявлена ​​потужність більшості пральних машин - від 2 до 2,5 кВт / год. Однак, рідкісні машинки споживають таку кількість енергії. Для розрахунків можна взяти від 1 до 1,5 кВт / ч. При пранні 3 рази на тиждень по 2 години, одержуємо від 24 до 36 кВт / год на місяць.  


5. Чайник і праска. Справжні монстри споживання в квартирі - чайник і праску. Працюючи мінімальну кількість часу, вони споживають майже стільки ж електроенергії, як деякі працюючі весь місяць прилади. При потужності чайника від 1,5 до 2,5 кВт /год, користуючись ним 4 рази на день по 5 хвилин, отримуємо від 20 до 25 кВт / год на місяць. З праскою майже така ж історія. Потужність у нього приблизно така ж, як і у чайника, і якщо гладити 3 рази на тиждень по 1 годині, то вийде 25 - 30 кВт / год на місяць. Це лише найбільш відомі споживачі електроенергії у вашій квартирі. Але ж є ще й мікрохвильові печі, пилососи, посудомийні машини, зарядні пристрої для мобільних телефонів і ноутбуків. Не кажучи вже про лампах розжарювання, які, в залежності від їх кількості, потужності і часу горіння, можуть брати на себе від 50 до 100 кВт / год електроенергії, споживаної в місяць. 

У результаті, шляхом простого додавання, отримуємо приблизний витрата від 200 до 300 кВт / год на місяць. Знову ж таки, без урахування електроплити. А скільки електроенергії витрачаєте ви?

Loading...

Скільки електроенергії споживають ваші побутові прилади - підрахунки Скільки електроенергії споживають ваші побутові прилади - підрахунки Reviewed by Марко Маркович on 8/31/2018 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.