Маленький син поранив матір - прихильницю вільного носіння зброї

Маленький син поранив матір - прихильницю вільного носіння зброї
Відома у Флориді активістка, яка виступала за вільне носіння зброї, була серйозно поранена своїм чотирирічним сином, повідомляє The Daily Mail.

31-річна Джеймі Гілт агітувала за право застрелити того, хто загрожує її родині. За добу до інциденту вона хвалилася в соцмережах: "Навіть мій 4-річний син вміє стріляти з 22 калібру".


6 березня вона везла на вантажівці коня у Джексонвілі. Ззаду сидів її маленький син. Він взяв із сидіння заряджений пістолет 45 калібру і вистрілив у матір. Куля пройшла через спинку водійського сидіння і поцілила Джеймі в спину.

Місцевий заступник шерифа, який проїздив повз, помітив, що вантажівку стало мотати з боку в бік. Коли він пригальмував, Джеймі помахала йому і повідомила, що її підстрелили. Жінку доправили до лікарні. Про подробиці поранення не повідомляється, але відомо, що Джеймі перебуває у стабільному стані.

Поліція почала розслідування за фактом того, що заряджений пістолет опинився в руках дитини.

Вимоги посилити закони про вільне володіння зброї у Флориді стали висуватися після трагедії в середній школі Марджорі Стонман Дуглас 14 лютого, де 19-річний Ніколас Круз розстріляв 17 осіб.

Школярі, що пережили стрілянину, та родичі жертв вимагали від президента США Дональда Трампа обмежити вільний продаж зброї. Замість цього Трамп запропонував озброїти вчителів.

Під тиском громадськості сенат штату Флорида ухвалив законопроект, який запроваджує деякі обмеження на вільне володіння зброєю і водночас дозволяє вчителям носити зброю в школу.

Коментарі