У США грип убив 63 дитини

У США грип убив 63 дитини
Щонайменше 63 летальних випадки серед дітей, що хворіли на грип, зафіксовано цього сезону в Сполучених Штатах.
Про це йдеться у повідомленні інформаційного агентства Reuters.

"У Сполучених Штатах у цьому сезоні померли 63 дитини від грипу", - повідомила в.о. директора Центру контролю й профілактики захворювань США Енн Шухат.


Причому, за її словами, запобіжні щеплення допомагали не завжди - принаймні чверть із цієї кількості людей була вакцинованою. Центр контролю й профілактики захворювань визнає, що ефективність вакцини проти нинішнього штаму H3N2 не має 100-відсоткової гарантії, хоча вона показала більшу ефективність проти інших вірусів. У цьому зв'язку лікарі рекомендують усім, хто досі не отримав вакцинації, зробити це, оскільки хоча би такий захист кращий, ніж його відсутність.

"Нинішній сезон грипу продовжує залишатися надзвичайно складним та інтенсивним, з дуже високим рівнем відвідувань хворих пацієнтів та госпіталізації. Зараз існують всі ознаки того, що активність захворювань на грип є високою та, ймовірно, триватиме ще кілька тижнів", - зазначила Шухат.

Рівень захворювань на грип у США зараз близький до того, що спостерігався під час пандемії H1N1 в 2009 році.

Щороку у світі щорічно вмирає близько 646 тис. людей, що зворіли на сезонний грип. А це свідчить про перевищення попередніх прогнозів, зауважується в повідомленні.

Додамо, що в Україні за тиждень додалося майже 260 тисяч хворих на грип, двоє дітей померли.

Коментарі