Міранда Керр розповіла, як боротися зі стресом

Міранда Керр розповіла, як боротися зі стресом
Австралійська супермодель Міранда Керр у відеоролику для Harper's Bazaar поділилася своїми методами зняття нервової напруги.

Отож п'ять порад про те, як боротися зі стресом від Міранди Керр:

1. Медитація. "Я використовую різні техніки медитації. Це і трансцендентальна медитація, коли повторюєш свою особисту мантру, яку ніхто, крім тебе, не знає. В цілому, медитація - це приголомшлива річ, яка дійсно заспокоює мою свідомість і допомагає мені заглибитися всередину себе", - каже Міранда.


Публикация от Miranda (@mirandakerr)
2. Кристали. На думку Міранди Керр, кристали очищають і гармонізують простір, покращують душевний стан і мають цілющі властивості. Модель впевнена, що кристали привносять у будинок потужні позитивні вібрації, очищають свідомість і підживлюють енергією.


3. Ароматерапія. Для розслаблення і поліпшення самопочуття модель використовує різні ефірні олії. "Коли я стикаюся з будь-якими труднощами і викликами, ароматерапія допомагає мені побороти негатив, який я відчуваю, і налаштуватися на краще", - пояснює Міранда Керр, - "Я завжди ношу олію у своїй сумочці, і, якщо буде потрібно, змащую зап'ястя, точки за вухами і ділянку серцевої чакри".


4. Позитивні афірмації. За словами моделі, сила думок може дуже впливати на наше життя. Міранда Керр зробила для себе спеціальні картки з позитивними афірмаціями - установками на продуктивний день і щасливе життя. Коли модель засинає, то кладе біля ліжка коробочку з цими картками, а вранці витягує одну будь-яку картку і читає, що там написано. Наприклад, на одній з таких карток написано: "Я сама створюю своє життя. Нічого не відбувається випадково. Кожна думка, кожна дія має свої наслідки. Я підбираю свої думки і слова з розумом, тому що вони формують мій світ".


5. Природа. Коли Міранда Керр відчуває втому або її поглинають негативні думки, модель просто виходить на вулицю і занурює ноги в зелену траву. Єднання з природою допомагає моделі зарядитися енергією та отримати позитивний настрій. Простий та ефективний метод.

Міранда Керр розповіла, як боротися зі стресом Міранда Керр розповіла, як боротися зі стресом Reviewed by Vasyl Markovych on січня 21, 2018 Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.