Міранда Керр розповіла, як боротися зі стресом

Міранда Керр розповіла, як боротися зі стресом
Австралійська супермодель Міранда Керр у відеоролику для Harper's Bazaar поділилася своїми методами зняття нервової напруги.

Отож п'ять порад про те, як боротися зі стресом від Міранди Керр:

1. Медитація. "Я використовую різні техніки медитації. Це і трансцендентальна медитація, коли повторюєш свою особисту мантру, яку ніхто, крім тебе, не знає. В цілому, медитація - це приголомшлива річ, яка дійсно заспокоює мою свідомість і допомагає мені заглибитися всередину себе", - каже Міранда.


Публикация от Miranda (@mirandakerr)
2. Кристали. На думку Міранди Керр, кристали очищають і гармонізують простір, покращують душевний стан і мають цілющі властивості. Модель впевнена, що кристали привносять у будинок потужні позитивні вібрації, очищають свідомість і підживлюють енергією.


3. Ароматерапія. Для розслаблення і поліпшення самопочуття модель використовує різні ефірні олії. "Коли я стикаюся з будь-якими труднощами і викликами, ароматерапія допомагає мені побороти негатив, який я відчуваю, і налаштуватися на краще", - пояснює Міранда Керр, - "Я завжди ношу олію у своїй сумочці, і, якщо буде потрібно, змащую зап'ястя, точки за вухами і ділянку серцевої чакри".


4. Позитивні афірмації. За словами моделі, сила думок може дуже впливати на наше життя. Міранда Керр зробила для себе спеціальні картки з позитивними афірмаціями - установками на продуктивний день і щасливе життя. Коли модель засинає, то кладе біля ліжка коробочку з цими картками, а вранці витягує одну будь-яку картку і читає, що там написано. Наприклад, на одній з таких карток написано: "Я сама створюю своє життя. Нічого не відбувається випадково. Кожна думка, кожна дія має свої наслідки. Я підбираю свої думки і слова з розумом, тому що вони формують мій світ".


5. Природа. Коли Міранда Керр відчуває втому або її поглинають негативні думки, модель просто виходить на вулицю і занурює ноги в зелену траву. Єднання з природою допомагає моделі зарядитися енергією та отримати позитивний настрій. Простий та ефективний метод.

Коментарі