Емігрантка з України виграла в лотерею 5 млн. доларів

Емігрантка з України виграла в лотерею 5 млн. доларів
46-річна емігрантка з України Оксана Захарова, яка проживає в місті Еджвотер (штат Нью-Джерсі, США) завдяки помилці продавця лотереї виграла в лотерею 5 млн доларів.

За інформацією USA Today, жінка попросила клерка в супермаркеті Манхеттена (Нью-Йорк) продати їй квиток за 1 долар, але замість цього він вибив квиток вартістю в 10 доларів. За умовами лотереї Set for Life, головному переможцю належить 5 тисяч доларів щотижня протягом всього життя.

«Коли клерк вручив мені не той квиток, мені стало погано, тому я вирішила просто купити його», - розповіла Захарова.


За її словами, кілька тижнів вона фактично використала квиток в якості закладки, а потім зважилася стерти захисне поле.

«Я ніколи нічого не виграю. Була переконана, що цей квиток - підробка. Те, що це правда, і це сталося зі мною, я усвідомила в офісі оператора лотереї », - говорить Захарова.

Виграш виплачуватимуть частинами: разова виплата в розмірі 60 тис. доларів (після сплати податків - 39 тис. Доларів) і протягом наступних 19 років - щорічно по 260 тис. доларів (після сплати податків - 172 тис. доларів). Двадцять років по тому і до кінця її життя щорічна виплата складе 172 тис. доларів.

Частину грошей жінка планує витратити, щоб відпочити з дітьми на Багамах, а решту планує витратити на оплату їх вищої освіти.

Коментарі