Рада ввела податки на посилки та бізнес "човників"

Податок на посилки
Верховна Рада прийняла поправки до Податкового кодексу щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2018 році (№6776-д), що стосуються безмитного ввезення товару на територію країни.

Рада ввела обмеження на безподаткові пересилання товарів фізичним особам у міжнародних поштових та експрес-відправленнях: тепер їх може бути максимум три протягом одного календарного місяця сумарною фактурною вартістю до EUR150, тоді як починаючи з четвертої посилки вони вже будуть обкладатися податком, митом і акцизом.


Зараз не оподатковуються посилки загальною вартістю в 150 євро отримані від одного відправника без обмеження за кількістю.

Змінено правила для так званих «човників»


Нинішні правила безмитного ввезення товарів в ручному або супроводжуваному багажі сумою до EUR500 (в аеропортах - до EUR1000) і вагою до 50 кг діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні більше 24 годин і в'їжджає в країну не частіше одного разу протягом 72 годин.

Відповідно до нового положення, при більш частому в'їзді без податків можна ввезти товари на суму тільки до EUR50.

«Базою оподаткування є частина сумарної фактурної вартості таких товарів, перевищує еквівалент 50 євро, з урахуванням мита, що підлягає сплаті», - така нова норма введена в кодекс для тих, хто був відсутній в Україні менше 24 годин і в'їжджає в країну частіше одного разу протягом 72 годин.

До сьогоднішнього часу безподатково товари вартістю до EUR500 і вагою до 50 кг можна було ввозити раз на добу, не перебуваючи за кордоном протягом мінімум 24 годин, на чому будується бізнес багатьох «човників».

Рада ввела податки на посилки та бізнес "човників" Рада ввела податки на посилки та бізнес "човників" Reviewed by Марко Маркович on грудня 08, 2017 Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.