Депутати призначили собі зарплати на рівні міністрів

Зарплати депутатів Верховної ради
Верховна Рада збільшила посадовий оклад голови Ради до 12 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (1 такий мінімум на даний момент становить 1,6 тис. гривень, 12 - відповідно 19,2 тис. гривень) і членів комітетів Ради, якими є більшість депутатів, - до 10 таких мінімумів (16 тис. гривень).
Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
За прийняття проекту постанови №7172 проголосували 235 депутатів при мінімально необхідних 226.

Посадові оклади депутатів встановлені на рівні окладів членів Кабінету Міністрів.
Згідно з документом, перший заступник голови Ради буде отримувати оклад 11,5 мінімумів (18,4 тис. гривень), а заступник голови - 11 мінімумів (17,6 тис. гривень).
Оклад голови комітету і фракції (групи) становитиме 10,6 мінімумів (16,8 тис. гривень), а їхніх заступників - 10,3 мінімумів (16 480 гривень).

Також у межах видатків на оплату праці, затверджених державним бюджетом на відповідний рік за рішенням комітету Ради з питань регламенту та організації роботи, а також бюджетного комітету, депутат отримує надбавки до посадового окладу в розмірі, встановленому для членів уряду.
Крім того, встановлюється загальний місячний фонд для оплати праці помічників-консультантів депутата в розмірі 25 прожиткових мінімумів (40 тис. гривень).

Коментарі