Співак Олег Винник розповів про зміну іміджу

Олег Винник
Імя співака Олега Винника не сходить зі сторінок заголовків таблоїдів і перших шпальт журналів.
Його хвалять і критикують, але, фактично, ніхто не залишається байдужим до феноменального успіху співака.

Однак як сам Олег ставиться до негативних коментарів на свою адресу? Про це журналісти "Сьогодні" розпитували у співака.

За словами артиста, завдяки участі у журі він навчився "рафінувати" свої емоції: "На сцені я весь віддаюся емоціям. А в ТВ-шоу намагаюся дати об'єктивну критику, якщо вона потрібна, без емоцій і підтекстів. І часу на прийняття рішень в "Х-Факторі" зовсім небагато. Я абстрагуюся від особистих переваг. Намагаюся об'єктивно сказати людині, є в ньому Х-фактор чи ні..."

Музикант завжди з вдячністю ставиться до конструктивної критики, а про невиправдане негативі і незаслужених образах каже: "Наразі такої негативної інформації 0,001%. Так, вона зачіпає моє серце. Не розумію, як можна оббрехати людину або написати неперевірені факти. Але я пояснюю це заздрістю або некомпетентністю автора."

На питання журналістів про зміну іміджу Винник відповів: "Може, коли-небудь зроблю коротку стрижку, але це, напевно, буде шок для всіх. У брюнета не буду фарбуватися. Був уже у мене такий випадок, коли мене тонували дуже невдало, я аж злякався!"

Коментарі