Єгипет запровадив електронні візи для українців

Єгипет, електронна віза
У Єгипті почала працювати система видачі електронних віз для в'їзду на територію країни. Її запустив президент Абдель Фаттах ас-Сісі 3 грудня в Каїрі під час міжнародної конференції з інформаційних та комунікаційних технологій.

Електронна віза є альтернативою візами, які також можуть бути придбані в пунктах пропуску через державний кордон Єгипту, пояснює Департамент консульської служби МЗС України.

Українці, які планують поїздку до Єгипту, можуть подати онлайн-заяву на офіційному сайті egyptvisa.com протягом 90 днів до дати в'їзду.


«Для оформлення електронної візи необхідно мати закордонний паспорт, дійсний протягом 8 місяців з дати прибуття в країну, електронну копію паспорта для завантаження при подачі заяви на сайті, документи, що підтверджують мету і терміни планованої поїздки, зворотні квитки і платіжну банківську картку. Після заповнення необхідних форм і сплати консульського збору (25 доларів) заявник отримує копію електронної візи - e-Visa по електронній пошті. Документ необхідно роздрукувати і після прибуття пред'явити представникам прикордонного контролю Єгипту», - роз'яснили в консульській службі.

Для оформлення електронної візи дітям, які мають окремий паспорт, подаються окремі заяви.

Оформляти e-Visa рекомендується не менше ніж за 7 днів до запланованої подорожі.

Коментарі