«Ощадбанк» 2 дні не прийматиме платежі

«Ощадбанк» 2 дні не прийматиме платежі
Державний «Ощадбанк» призупиняє прийом комунальних та інших платежів через свої відділення в суботу 16 грудня і неділю 17 грудня у зв`язку з переходом на новий план рахунків бухгалтерського обліку.
«У суботу 16 грудня і неділю 17 грудня відділення працюватимуть у режимі консультацій. Комунальні та інші платежі - за винятком платежів за кредитами - можна здійснити в інформаційно-платіжних терміналах і системі «Ощад 24/7», - повідомила прес-служба банку.
За інформацією банку, операції з платіжними картками в банкоматах, інформаційно-платіжних терміналах і торгово-сервісній мережі в цей період будуть проводитися в звичайному режимі без обмежень.

Водночас можливо часткове обмеження функціонала онлайн-сервісів «Ощад 24/7» у частині перегляду залишків за поточними, кредитними та депозитними рахунками і проведення операцій з ними.
Також у банку повідомили, що час роботи відділень у Києві 18, 19 і 20 грудня продовжується на 1 годину для можливості оплатити комунальні послуги за пільговими тарифами, що діють до 20 грудня включно.

Коментарі