Як боротися з енергетичними вампірами

Вампіризм
Хочу поділитися кількома особистими лайфхаками про те, як боротися з енергетичними вампірами.

Енергетичні вампіри - це такі мерзенні людці, які харчуються вашою життєвою силою і висмоктують вашу енергію. Навколо багатьох з нас збирається ціла армія подібних мракобісів. Особливо це відбувається з тими, хто є щирим і відкритим по відношенню до інших.

Коли я був маленьким, я багато читав, малював, писав фантастичні розповіді і вчився грати на музичних інструментах. Все це, в поєднанні з любов'ю матері, зробило мене досить відкритим, щирим і емоційним. Близькі друзі це знають.

Але одночасно з цим, все своє життя я, як і багато інших, піддаюся атакам тих, для кого моральність, великодушність, доброта та інші чесноти є благодатним кормом. Для кого основний сенс життя - змагання за місце під сонцем, а основні драйвери розвитку - заздрість, скритність, недовіра і обман.
У підсумку, з часом, пройшовши через багато життєві етапи і колізії, я вивів для себе формулу по боротьбі з такими людьми:

1. Довіряйте самому собі. Це ваше життя і воно унікальне. Ніхто не має права нав'язувати вам власну точку зору, особливо якщо вона суперечить вашим внутрішнім принципам і цінностям. Ви можете прийняти порааду, як вчинити в конкретній ситуації, але завжди потрібно пам'ятати, що двох абсолютно однакових людей, як і ситуацій не буває.

2. Будьте самодостатніми. Припиніть турбуватися про те, що не додає вам енергії і позитивних емоцій. Хтось вважатиме, що це жорстоко, але на жаль - це реальність, в якій ми живемо. Звичайно, це зовсім не означає, що ви повинні нівелювати всередині себе милосердя і співчуття до тих, кому погано. Але поки ви самодостатні - ви в гармонії з самим собою і оточуючими вас людьми. Є ви і ваші близькі, друзі. Вони люблять вас такими якими ви є.

3. Не спілкуйтеся з тими, хто вам заздрить. Зазвичай, заздрять ті, хто звик постійно порівнювати себе з оточенням. Постійне порівняння з оточуючими виникає тоді, коли в людині - слабкий внутрішній стрижень, який відповідає за самодостатність і породжує невпевненість у власних силах.
Заздрість для таких людей - обов'язкова частина щоденного світосприйняття, отруює їм життя. Люди, які заздрять - несуть в собі смуток, роздратування, нетерпимість до чужих успіхів і всепоглинаючу ненависть до оточуючих. Тримайтеся від таких подалі.
Ilia Kenigshtein

Коментарі