Уряд обмежив термін дії першого посвідчення водія

Термін дії водійського посвідчення
Кабмін встановив видачу першого посвідчення водіям строком на 2 роки з обміном на постійне при здійсненні не більше двох порушень водієм.

Про це йдеться у  постанові №885 від 10 листопада.

Тепер, водійське посвідчення, видане особі вперше, дійсне протягом 2 років з дня його видачі з обмеженим правом керування транспортним засобом, тобто заборонено перевищувати швидкість 70 км/год.


Також повідомляється, що обмін даного посвідчення водія після закінчення терміну його дії проводиться без складання іспитів за умови здійснення не більше двох адміністративних правопорушень у сфері дорожнього руху.

Якщо громадянин вчинив більше двох адміністративних правопорушень за вказаний період, тоді обмін такого посвідчення здійснюється зі здачею теоретичних і практичних іспитів.

Нагадаємо, раніше заступник міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції Анастасія Дєєва заявляла, що в Україні скоротять термін дії водійського посвідчення до 5-15 років.

Пізніше глава МВС Арсен Аваков заявив, що міністерство має намір дотримуватися у цьому питанні чинного законодавства.

10 листопада у Міністерстві внутрішніх справ України запропонували скорочення терміну дії вперше виданого посвідчення водія з 30 до 2 років.

Коментарі