Синій колір в інтер'єрі: особливості використання

Синій колір в інтер'єрі
Використовувати насичений синій колір в інтер'єрі квартири слід обережно і виважено. Адже сині тони люблять сонце і природне світло. Тому синій колір пасуватиме в кімнатах, вікна яких виходять на південь.
Натомість затінені приміщення, які не освітлюються прямим сонячним промінням, синій колір може зробити холодними і похмурими на вигляд.

Якщо ви зважилися на використання глибоких синіх відтінків для стін, то робити це потрібно, як не дивно, в невеликих приміщеннях. Тоді її межі візуально розчиняться, немов в нічній імлі, і кімната буде виглядати камерно і затишно. Такий прийом добрий для кабінетів, невеликих спалень, бібліотек.

Натомість у великих приміщеннях синім кольором ви можете створити гнітючу і похмуру атмосферу. Краще відмовтеся від темних тонів на користь небесно-блакитного, світло-бірюзового, кольору лаванди. Яскраві насичені відтінки синього підійдуть в цьому випадку для контрастних акцентів: пуфів, крісел, штор, подушок, картин.

Використовуючи темно-синю гаму в дизайні квартири, приділіть особливу увагу правильному штучному освітлення. Створіть комфортне розсіяне світло за рахунок поєднання стельової люстри або точкових світильників з торшерами і бра. Нейтралізуйте холодний синій теплим світлом настільних ламп і свічок.

Синій колір в інтер'єрі
Пам'ятайте:
1. Класичне поєднання синього з білим створює відчуття свіжості і легкості. Білий колір прекрасно відтіняє абсолютно будь-які сині відтінки.

2. Теплі пісочні і бежеві відтінки ідеально доповнюють синій, роблячи його тепліше.

3. Синій колір чудово доповнюють відтінки жовтого і помаранчевого. При цьому теплі тони повинні комбінуватися з теплими. А холодні - з холодними. Таке контрастне поєднання створює неординарний інтер'єр в стилі еклектика.

4. Любителі сміливих колірних рішень можуть комбінувати синій з червоним, рожевим, кольором фуксії. Ці кольори підсилюють насиченість синього. Таке контрастне поєднання підійде творчим людям, що не боїться експериментів.

5. Прекрасно комбінується синій з усіма відтінками коричневого.

6. Синій, як істинно природний колір (колір неба, моря і польових квітів), чудово поєднується з деревом. Шляхетний і елегантний інтер'єр створює поєднання синього з деревом насичених відтінків: темний горіх, вишня, каштан, тик, махагон, темний дуб.

Синій колір в інтер'єрі
7. Дорого і стильно виглядає на тлі синіх тонів золотий і срібний декор, створюючи вишукану атмосферу в стилі ар-деко.

8. Цікаві динамічні поєднання створює комбінація різноманітних відтінків синього гами: насичений синій з блакитним, блакитним, бірюзовим, фіолетовим, а також з відтінками сірого.
Синій колір в інтер'єрі

Синій колір в інтер'єрі

Синій колір в інтер'єрі

Коментарі