В аеропорту Дубая сканери замінять віртуальними акваріумами

В аеропорту Дубаю модифікують сканери
В аеропорту Дубая невдовзі будуть модифіковані звичні для пасажирів сканери. Їх замінять тунелями з віртуальними рибками.
Щодня зазначений аеропорт пропускає через свої системи контролю величезну кількість пасажирів. За підрахунками адміністрації, до 2020 року міжнародний аеропорт прийме понад 124 мільйонів осіб.
Через те, що потік туристів дуже великий, сучасні системи контролю втрачають колишню ефективність - звичні ворота-сканери, наприклад, вже не так добре справляються зі своїми завданнями, затримуючи туристів і співробітників аеропорту. Тому його керівництво вирішило розвантажити пости контролю та огляду за допомогою тунелю з віртуальним акваріумом. Той буде оснащений системою розпізнавання осіб та інфрачервоними камерами.

Заступник міністра закордонних справ Дубая Обабай Аль Хамері пояснив, що ідея з віртуальним акваріумом в тунелі виникла не вчора. Рішення використовувати саме рибок не випадково, адже їх буде багато і дуже гарних. Тому пасажири, потрапивши у тунель, будуть розглядатися навколо, що, в свою чергу, дозволить системі розпізнавання осіб як слід роздивитися самого відвідувача, детально зафіксувавши його портрет в базі даних.

Такий тунель стане не тільки ефективним і сучасним сканером, а й дозволить прикрасити аеропорт. Перша така установка, на думку Аль Хамері, має розпочати роботу вже до наступного літа. Решта тунелів, що ведуть до будівлі аеропорту від терміналів, будуть модифіковані до 2020 року.

Коментарі