Держава оплачує 100% вартості медичної послуги - Гройсман

медична реформа, ціни
Медична реформа передбачає, що держава оплачуватиме 100% вартості медичної послуги, наданої пацієнту.
Про це у Facebook написав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Схвалена в четвер медична реформа передбачає запровадження принципу: державні гроші йдуть за пацієнтом. Це означає, що кожна конкретна лікарня чи амбулаторія тепер отримуватиме кошти від держави за реально надані послуги, а не просто загальним бюджетом, який невідомо як потім розподіляється", - написав Гройсман.

За його словами, для впровадження такої системи виплат з державного бюджету уряд зараз розраховує, як оцінювати вартість лікувальних послуг.

"Але маю наголосити, що мова йде саме про вартість, яка на 100% оплачуватиметься за пацієнта з державного бюджету, а не з кишені пацієнта. Для пацієнта ж послуга буде безкоштовною. А ті, хто сьогодні поширює інформацію про суми, які ніби-то людям доведеться тепер сплачувати в медичних закладах, свідомо намагаються налаштувати людей проти медреформи", - зазначив прем'єр-міністр.
Він наголосив, що нова прозора система фінансування медицини, яка запроваджується, звільнить людей від постійних поборів. "Пересічний громадянин в результаті реформи отримає нарешті доступні якісні медичні послуги", - переконаний Гройсман.

Коментарі