Тропічний стиль в інтер'єрі вашого дому

Тропічний стиль в інтер'єрі
Літо навіває думки про тропіки. Особливо, коли за вікнами понад 30 градусів за Цельсієм. І хоч ми живемо у помірних широтах, елементи тропіків усе ж можна відтворити, наприклад, у власному домі. А для цього слід вдатися до тропічного інтер'єру. Тому сьогодні поговоримо про деякі особливості цього стилю.

Отож. для тропічного стилю інтер'єру зазвичай характерні світлі пастельні тони. Але можуть бути і більш темні кольори, якщо це, наприклад, малюнок дерева.Часто використовуються яскраві принти на світлих шпалерах, як правило, це барвисті квіткові візерунки. Якщо ви вирішили використовувати яскраві принти, то не слід вибирати дуже дрібний малюнок. 
Ванна кімната у тропічному стилі
Тропічний стиль
Для візерунків слід вибирати насичені яскраві кольори, щоб вони не пропали на тлі пастельних відтінків. Можна використовувати яскраво-оранжевий, насичений жовтий або червоний для квітів, насичений трав'янисто-зелений для листя.
Якщо ви хочете опинитися на березі моря, можна використовувати також всі відтінки синього: ультрамарин, блакить, індиго.
Тропічний стиль. Меблі
Тропічний стиль. Меблі
Тропічний стиль в інтер'єрі
Тропічний стиль в інтер'єрі

Для тропічного стилю характерні фактури природи, наприклад, плетені меблі з сизалю або бамбука. Добре, якщо в кімнаті буде багато плетених виробів, наприклад, диван і два або три крісла, і всі вони повинні мати різні відтінки дерева, щось - більш світлого тону, щось - більш темного. Це додасть певний настрій кімнаті. 

Щоб "збільшити силу тропіків", можна на стіни повісити солом'яні капелюхи або картинки з дерева.

У тропічному стилі використовуються тільки натуральні матеріали. Найчастіше це різні породи екзотичних дерев, наприклад, бразильський горіх, тик. Деревину часто використовують заради її оригінального і індивідуального малюнка, який надає особливого благородство і шик інтер'єру. 
Для вікон застосовуються або довге світле лляні штори, або найчастіше, білі жалюзі. Жалюзі будуть ідеальним рішенням, якщо ви хочете в літню пору сховатися від спекотного сонечка.
Для обробки підлоги часто використовуються ламінат або паркетна дошка деревних відтінків, але іноді можна зустріти і керамічну плитку на підлозі, але також з імітацією дерев'яної поверхні. 

Ще одним дуже оригінальним рішенням в тропічному стилі є різнобарвне мозаїчне панно в коридорі або в ванній кімнаті. Такий орнамент створить ілюзію польоту і нереальності.Що х до освітлення, то тропічний стиль «вимагає» великої кількості світла. Часто використовують точкові приховані світильники, але добре виглядатимуть і люстри з дерева, вони доповнять інтер'єр. 
Вентилятор на стелі
Ще однією невеликою особливістю тропічного стилю є вентилятори на стелі. З їх допомогою в кімнаті створиться розслаблююча обстановка, так характерна для тропіків. Але крім такої обстановки, в вашій кімнаті буде завжди свіже і прохолодне повітря, навіть якщо за вікном панує нестерпна спека.
<

Коментарі