Китайці створили сонячні батареї, що працюють навіть вночі

Китайці розробили інноваційні сонячні батареї, які можуть генерувати електрику навіть вночі і за похмурої дощової погоди.
сонячні батареї

Над розробкою працювали вчені з Китайського університету океанології і Юньнаньського педагогічного університету.
Про це повідомило агентство "Сіньхуа".

Для того щоб сонячні панелі могли виробляти енергію навіть вночі, китайські вчені додали до їх складу спеціальний люмінофор з тривалим післясвітінням.

"Вдень, коли світить сонце, коефіцієнт корисної дії таких панелей підвищується незначно, зате енергія непоглиненого фотоелементами сонячного світла зберігається всередині люмінофора і переробляється вночі", - сказав професор Китайського університету океанології Тан Цюньвей, один з головних конструкторів інноваційних сонячних батарей.

Вночі збережена енергія виділяється одноколірним видимим випромінюванням, яке поглинає абсорбент і передає у вигляді електрики, пояснив він. Таким чином, інноваційні сонячні батареї можуть працювати не тільки вдень, але і вночі. У темний час доби ефективність перетворення сонячної енергії в електрику на нових сонячних панелях становить 25 відсотків.

Китайці створили сонячні батареї, що працюють навіть вночі Китайці створили сонячні батареї, що працюють навіть вночі Reviewed by Марко Маркович on 4/05/2017 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.