Як зняти стрес без алкоголю

Способи зняти стрес
Експерт зі здоров'я Зої Бларовськи назвала 11 простих і швидких способів розслабитися і зняти стрес.

Ось ці способи:
Подивитися веселе відео. Навіть безглузде відео може чудово перезарядити мозок і пом'якшити стрес.

Випити чашку зеленого чаю. Амінокислота, що міститься в зеленому чаї, зменшує реакцію на стрес. Зелений чай діє на нервову систему заспокійливо.

Вдихнути запах апельсина. Щоб зняти нервове напруження, нанесіть на шкіру ефірне масло апельсина або ж просто розріжте свіжий апельсин навпіл і насолодіться його ароматом.

Вдарити м'ячем об підлогу. Будь-які рухи, що повторюються, такі як хода, удари м'ячем об підлогу або стіни, в'язання, малювання, розфарбовування або їзда на велосипеді допомагають розслабитися. Постійні повторення дій змушують мозок зосередитися тільки на цьому занятті і позбутися тривожних думок і турбот.

Прогулятися на сонці. Люди, які регулярно гуляють в сонячну погоду і працюють при яскравому сонячному освітленні, рідше піддаються стресу й іншим психічним розладам.

Вирішити головоломку. Сконцентрованість на розумовій задачі, наприклад, на вирішенні кросворду, головоломки судоку або збиранні пазлів.

Послухати улюблену музику. Австралійське дослідження показало, що прослуховування музики під час виконання складного завдання допомагає зменшити стрес, зняти тривожність, знизити тиск, нормалізувати частоту серцевих скорочень і рівень гормону стресу.

Зробити масаж рук. Розслабитися і зменшити тривожність допомагає масаж рук, який можна зробити самому собі прямо на робочому місці.

Виконати розтяжку. Щоб уникнути стресу, робіть короткі перерви для розтяжки. Учасники дослідження, проведеного вченими з університету Кентуккі, зазначили, що після кількох вправ на розтяжку почувалися щасливіше і менш напружено.

Глибоко подихати. Глибоке дихання уповільнює серцевий ритм, знижують тиск і нормалізують рівень гормону стресу.

Погуляти з домашніми тваринами. Собаки, коти та інші домашні улюбленці піднімають настрій і допомагають відпустити напругу. Акваріум у домі також знімає стрес.
За матеріалами сайту  Care 2

Як зняти стрес без алкоголю Як зняти стрес без алкоголю Reviewed by Марко Маркович on 3/03/2017 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.