Вікторія Солідарник: мистецтво фотошопу

Дівчинка і ведмідь
У західних ЗМІ помітили роботи української художниці Вікторії Солідарник, яка майстерно використовує фотошоп  для створення сцен, що здаються напрочуд реалістичними і сюжетними, немов історії зі збірки оповідань.
У кожній зі своїх робіт Солідарник у цифровому вигляді поєднує  кілька фотографій в окреме композиційне зображення. І їй вдається продемонструвати незаперечну майстерність і багатууяву.
На перший погляд, велика частина творчого портфеля Солідарник виглядає так, наче hj,jnb виконані із простих фото. Однак, як тільки композиції візуально розбити, відразу стають помітними зусилля, які художниця вклала у зроблене.
Скажімо, для створення композиції маленької дівчинки з ведмедем Солідарник  потребувала шість окремих зображень. А на черепаху із замком на спині - більше 20!
Вікторія Солідарник може вважати своє цифрове редагування звичайним хобі.  Але очевидно, що вона підняла мистецтво маніпуляції фотографією на наступний рівень.

Дівчинка і ведмідь

Модель

Модель-2

Черепаха і замок

Чаклуни

Дівчинка і собаки


Loading...

Вікторія Солідарник: мистецтво фотошопу Вікторія Солідарник: мистецтво фотошопу Reviewed by Марко Маркович on 3/09/2017 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.