Британська пара визнана найбільш тренованою у світі

Подружня пара із Лондона Саймеон Панда і Шанель Браун визнали в соцмережах найбільш тренованими у світі.
Саймеон Панда і Шанель Браун

Саймеону 30 років, зріст - 186 сантиметрів, вага - 104 кілограми. Шанель 24 роки, вона важить 60 кг при зрості 165 сантиметрів.
Познайомилися вони в 2012 році. Знайомство виявилося доленосним не тільки в особистому, але і в діловому плані. Разом вони перетворили свої тіла в бізнес завдяки спільному захопленню фітнесом.

Хоча парочка живе, тренується і купається в променях слави разом, Instagram-акаунти у них окремі. На сторінку Шанель підписані 215 тисяч осіб, аудиторія Саймеона значно більша - 2,9 мільйона передплатників.

"Я був худим підлітком і, як багато в 15 років, вирішив качатися. Але я не знав, що полюблю фітнес, як тільки візьму в руки свою першу гирю", - розповідає Саймеон.

Зараз, за ​​власним зізнанням, спорт для нього необхідність, а не захоплення.

Шанель теж не завжди була красунею з пресом. Колись, за її словами, вона була дуже худенькою і без форм. Тепер жінка видає електронні поради за власною програмою тренувань The Tone & Curve Plan.
На сторінку Шанель підписані 215 тисяч осіб
На сторінку Шанель підписані 215 тисяч осіб,

Шанель Браун

Шанель Браун

Шанель Браун

Також у пари однаковий раціон харчування - правда, Саймеон їсть значно більше.

"Наша їжа в 90 відсотках випадків складається з корисних, здорових інгредієнтів. Зазвичай страви багаті білком і складними вуглеводами. Їмо багато овочів. Типовий обід - велика миска зі скибочками курячої грудки, запеченої з кабачками, буряком, капустою і з коричневим рисом", - каже молодий чоловік.

Ревнощів немає місця в їхніх стосунках, хоча вони обидва викладають в соцмережі сміливі знімки і спілкуються з шанувальниками.
"Нам дуже комфортно разом. Наша мета - поширити якомога ширше наше позитивне послання, ділячись своїми буднями з нашими передплатниками", - говорить Шанель.
Нам дуже комфортно разом

<
Інше по темі:

НАПИСАТИ КОМЕНТАР: