Допомогу при народжені дитини в Україні можна оформити онлайн

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що відтепер в Україні можна подати заяву на отримання допомоги при народженні дитини та отримати таку допомогу в онлайн режимі.
Допомога на дитину

«Ця послуга повністю здійснюється в електронному режимі. Необхідно
1. Зайти на сайт Мінсоцполітики.
2. Заповнити в електронному вигляді певну форму.
3. Ця заява потрапляє до інспектора, у якого відразу є доступ до реєстру Міністерства юстиції України.
4. Інспектор перевіряє всю необхідну інформацію, потім цей документ направляється на обробку.
І якщо у заявниці є електронний цифровий підпис, то далі все просто йде в автоматичному режимі аж до переведення грошей на її банківський рахунок, який вона вказала », - пояснив він на брифінгу.
При цьому міністр підкреслив, що за відсутності електронного цифрового підпису заявниця повинна буде прийти і підписати документи, які вже зроблені, протягом декількох хвилин.

Ініціатори нововведення відзначають, що нова послуга дозволить заощадити час, кошти і мінімізує ризики будь-яких зловживань або шахрайства.

Крім того, тепер від заявників не потрібно надавати копію свідоцтва про реєстрацію, оскільки працівники територіальних управлінь соцзахисту отримали можливість онлайн перевірити наявність відповідного свідоцтва в реєстрі актів цивільного стану.

Допомогу при народжені дитини в Україні можна оформити онлайн Допомогу при народжені дитини в Україні можна оформити онлайн Reviewed by Марко Маркович on 3/30/2017 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.