Вселенський Патріарх пообіцяв Україні єдину церкву

Гройсман і Вселенський Патріарх
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в Стамбулі зустрівся з Архієпископом Константинополя - Нового Риму і Вселенським Патріархом Варфоломієм І.
Глава уряду високо оцінив провідну роль Вселенського Патріархату і особисто Варфоломія І щодо підтримки єдності українського православ'я.

"Ми надаємо величезне значення нашій співпраці. Українці прагнуть до єдиної церкви, і ваша роль дуже важлива, - підкреслив він. - Ми сповнені глибокої поваги до Вашої Святості за вашу підтримку єдності українського православ'я".

У свою чергу Вселенський Патріарх подякував "українців за їх глибоку віру і вірність церкві". "Ми молимося за те, щоб український народ об'єднався в одній церкві, - зазначив Варфоломій І. - Материнська церква Константинополя допоможе вам отримати таку об'єднану церкву".

"Ми можемо бути оптимістами щодо майбутнього", - додав він.

Глава Уряду подякував Вселенському Патріарху за увагу і зусилля у врегулюванні поточної ситуації в Україні та підтримки українського народу в умовах російської агресії.

Вселенський Патріарх пообіцяв Україні єдину церкву Вселенський Патріарх пообіцяв Україні єдину церкву Reviewed by Марко Маркович on 3/15/2017 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.