NASA виявило три планети, придатні для життя

TRAPPIST-1
Вчені виявили у зірки TRAPPIST-1 сім планет розміром із Землю, на трьох з яких умови підходять для існування життя, оскільки вони, імовірно, мають воду і густу атмосферу.

Трансляція прес-конференції NASA велася на сайті агентства, а опис відкриття опубліковано в журналі Nature.
Планетну систему TRAPPIST-1 зараз спостерігають за допомогою космічного телескопа Hubble, щоб встановити наявність атмосфери на планетах.
"Це відкриття може бути суттєвим кроком у пошуку придатного для життя середовища, місць, які сприяють життю", - зазначили у NASA.
Зірка TRAPPIST-1 розміром з Юпітер і масою 8% від сонячної розташована приблизно за 39 світлових років від нас. Зазначається, що на всіх семи планетах потенційно може бути вода, а три розташовані на такій відстані від зірки, коли можливе існування життя.


Так, на трьох найближчих до зірки планетах може бути занадто спекотно для існування життя, на найбільш віддаленій - занадто холодно, тому для пошуків життя найцікавіші три планети.

Учасників прес-конференції запитали, скільки всього потенційно населених планет їм відомо.
Їх відповідь: «Кілька десятків!»

Співавтор дослідження Аморі Тріо з Кембриджського університету сказав Бі-бі-сі, що якби на найвіддаленішій від зірки TRAPPIST-1 планеті була атмосфера, яка ефективно зберігає тепло - більше схожа на атмосферу Венери, ніж на земну - вона могла б бути придатною для життя. «Було б шкода, якби Земля була єдиним шаблоном населеної планети у Всесвіті», - зауважив він.

Томас Цурбюхен додав, що штучних сигналів з цих планет поки не спіймали.

Відкриття зробило систему TRAPPIST-1 дуже перспективною метою для майбутніх досліджень. Пошуки атмосфер у нових планет вже ведуться на Космічному телескопі Хаббла NASA / ESA. Член групи Еммануель Жеен (Emmanuël Jehin) смакує майбутні можливості: "З телескопами наступного покоління, такими, як Європейський Надзвичайно Великий Телескоп ESO і Космічний телескоп Джеймса Вебба NASA / ESA / CSA, ми скоро зможемо зайнятися прямими пошуками води і, можливо, навіть доказів існування життя на цих планетах."

Нагадаємо, американське аерокосмічне агентство NASA о 20:00 почало прес-конференцію щодо відкриття, зробленого за межами Сонячної системи.


NASA виявило три планети, придатні для життя NASA виявило три планети, придатні для життя Reviewed by Марко Маркович on 2/22/2017 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.