Юлія Тимошенко: підкуплю усіх!

Як садити часник

Як садити часник щоб він був великим
Залишки часнику, які не були витрачені взимку, можна посадити навесні. Для цього слід розділити часник на збчики, очистити від луски і відразу ж замочити в будь-якому стимулюючому ріст розчині на 7 9 годин.

Після цього слід взяти м'яку ганчірку, змочити її, віджати і скласти в неї зубчики часнику, загорнути і покласти в поліетиленовий пакет (але не щільно прикритий). Все це сховати в холодильник. Зазвичай часник для посадки до весни заготовляють за місяць до посадки.
Ще один важливий момент - не можна допускати, щоб тканина висохла, її слід періодично змочувати водою. Протягом місяця на зубчиках часнику з'являється коріння довжиною до 5 см.

Як тільки земля прогріється і буде стояти нормальна погода, можна садити часник. Найкраще на грядці зробити борозенку глибиною близько 10 см, в ній розкласти пророслі зубчики. Борозенку необхідно засипати перегноєм.

Цей часник, на відміну від того, що був посаджений ще з осені, буде рости трохи довше, але він буде більшим. За літо рекомендуємо кілька разів підгодувати часник мінеральними добривами.

Порада: влітку залишайте 5-6 стрілок з бульбочками, щоб контролювати ріст часнику. Як тільки оболонка на них лопається, можна спокійно викопувати часник. 

Коментарі