Священик на "Голосі країни" спричинив фурор своїм співом - відео

Олександр Клименко
Виступ священика УПЦ (КП) з Березані, Олександра Клименка  на сліпих прослуховуваннях вокального шоу "Голос країни" змусив розплакатися суддю проекту Тіну Кароль. Воно й не дивно. Адже на сцену виходили один за одним безталанні російськомовні аматори-виконавці.
І раптом неповторний, ліричний голос спричинив справжній вибух захоплення у залі.

Священик вийшов на сцену в рясі і виконав композицію Миколи Мозгового "Материнська любов", в результаті повернувши до себе всі чотири крісла зіркових тренерів.

"Боявся того, що повернуться навіть двоє. Хотілося б, щоб повернувся тільки один. Так було б трохи легше для моєї гордині", – зізнався священик.

За словами Олександра, він не ставив собі за мету мотивувати людей прийти в храм, а просто хоче бути нагадуванням про те, що є інший світ –  світ душі.

"Я постараюся брати участь в тому, що приносить справжню радість людям і трохи усуватися там, де буде просто розвага", –  говорить священнослужитель.
Священик вибрав наставником Тіну Кароль.

Священик на "Голосі країни" спричинив фурор своїм співом - відео Священик на "Голосі країни" спричинив фурор своїм співом - відео Reviewed by Марко Маркович on 2/13/2017 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.