Чому городники вирощують помідори черрі

Зривати помідори черрі найкраще не окремо, а цілими гілками
Останнім часом городники почали надавати перевагу у вирощуванні помідорам черрі. І для такого вибору є усі підстави! Смак у черрі більш яскравий, насичений. Ці помідори солодші. У них більше вітамінів і антиоксидантів, які запобігають розвитку ракових пухлин і подовжують молодість.

Вирощувати томати черрі можна не тільки на городі, а й удома: на балконі або підвіконні. А ще черрі дуже подобаються дітям.

1. Черрі можна не пасинкувати. Бо черрі не потрібно багато часу, щоб досягти максимального розміру. Вони встигають дозріти, навіть якщо на кущі їх дуже багато.

2. Помідори черрі терпіти не можуть сухого грунту. При посусі їх плоди починають тріскатися. Тому поливати їх потрібно щодня! Але потроху, тому що зайвої вогкості вони теж не люблять - загнивають на корені. Якщо немає можливості поїти їх кожен день, досить буде і одного поливу на тиждень. Але в цьому випадку полив має бути рясним! Під кожен кущ треба вилити буквально по відру води. І обов'язково замульчувати ґрунт перегноєм, торфом або соломою, щоб волога не випаровувалася.

3. Відстань між кущами у цього типу сортів помідорів має бути більшим, ніж між звичайними томатами, бо черрі дуже люблять велику кількість світла.

4. Черрі не обов'язково підв'язувати.


5. Збирати томати черрі потрібно повністю дозрілими. Зірвані бурими або зеленими, вони, звичайно, дозріють, але смак буде зовсім інший. Тільки на сонечку вони здатні набратися смаку й аромату.
До речі, зривати помідори черрі найкраще не окремо, а цілими гілками. Так помідори довше зберігаються.

Чому городники вирощують помідори черрі Чому городники вирощують помідори черрі Reviewed by Марко Маркович on 2/16/2017 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.