З чим носити піджак і туфлі-човники

Мода на весну 2017
Цієї весни стилісти прогнозують популярність елегантності, але в більш спрощеному виконанні.

У моду повертаються блейзери, туфлі-човники, а також класичні чорні штани, які слід вибирати або в скороченому варіанті, або зі штрипками.

Отож експерти рекомендують поєднувати oversize-блейзери та піджаки з тонким шкіряним поясом на талії. Це дозволить зробити casual-образ більш жіночним і розслабленим.

Новий дрес-код в офіс - тільки чорне і каблук

Туфлі-шпильки. Стиль на весну 2017

На зміну сникерсам і деніму, які лідирували в топ-трендах офісної моди в минулому році, прийшла вишукана елегантність – майже сувора класика. Так, фешн-експерти пророкують популярність елегантним офісним look-ам – класичним чорним штанам і туфелькам-лодочкам.

Штани зі штрипками

Брюки зі штрипками
У моду повернулися штани гімнастів і всіх модниць 90-х років. Вони прийшли до нас з світових подіумів – з показів культових будинків моди, які повернули елемент жокейської уніформи в список головних трендів 2017 року.
Так, цієї весни стилісти рекомендують поєднувати брюки зі штрипками з об'ємними розслабленими силуетами – блейзерами і піджаками, oversize-куртками і топами. З такими брюками також досить вдало буде виглядати сорочка з великими манжетами.

<

Коментарі