Аравійський півострів потерпає від снігу і морозів

На території емірату Рас-ель-Хайма випав сніг
Небачений досі холодний фронт накрив в п'ятницю, 3 лютого, країни Перської затоки на Аравійському півострові, який вважається одним з найспекотніших місць на землі.

Як повідомило метеобюро ОАЕ, в гірському масиві Джебель Джесс на території північного емірату Рас-ель-Хайма випав сніг. Снігом завалило і височини в столичному регіоні і на півночі Саудівської Аравії.

За інформацією кувейтської газети «Аль-Анбал», в еміраті, де спостерігаються найвищі температури влітку, пориви північно-західного вітру досягають 40-50 кілометрів на годину, в результаті чого температура повітря в ранкові години місцями опускалася нижче нуля.

Сильні пориви вітру спостерігаються у всіх прибережних містах в Перській затоці: в султанаті Оман і ОАЕ пориви вітру досягають більше 60 кілометрів на годину. Через погану погоду в Дубаї, Абу-Дабі та інших містах ОАЕ закриті парки, прогулянкові зони і розважальні місця на відкритому повітрі.

Як очікується, надзвичайно холодна погода в регіоні протримається ще п'ять днів, хоча температура почне поступово підніматися вже в суботу.

Аравійський півострів потерпає від снігу і морозів Аравійський півострів потерпає від снігу і морозів Reviewed by Марко Маркович on 2/03/2017 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.