В Ісландії збудують тропічні оазиси

Проект Aldin передбачає будівництво кількох біокуполів в центрі ісландської столиці,
У найближчі два роки в Рейк'явіку з'являться так звані біокуполи - зони вічного літа, що працюють на геотермальної енергії, всередині яких завжди буде + 25 ° С.

Проект Aldin, що передбачає будівництво кількох біокуполів в центрі ісландської столиці, розробило дизайнерське і архітектурне агентство Spor i Sandinn. Усередині куполів за рахунок геотермальної енергії завжди буде підтримуватися субтропічний клімат, завдяки чому там вирощуватимуть екзотичні фрукти і овочі.

Крім того, такий оазис може стати популярним місцем зустрічей і відпочинку для міських жителів, а також залучить туристів. За словами Хьердіс Сігурдардоттір, засновниці і гендиректора Spor i Sandinn, проект відкриє світові нову сторону ісландського землеробства. «Біокуполи возз'єднають людей з природою новими і захоплюючими способами, поєднуючи унікальний досвід перебування в тропічному кліматі з фермерським ринком і сільськогосподарською лабораторією», - говорить вона.

З огляду на, що середня температура повітря в Ісландії навіть влітку не перевищує + 10 ° С, проект справді може стати досить затребуваним.
Нині автори проекту погоджують його з місцевою владою. Передбачається, що оазиси відкриються для відвідування в кінці 2018 - початку 2019 року.

В Ісландії збудують тропічні оазиси В Ісландії збудують тропічні оазиси Reviewed by Марко Маркович on 2/05/2017 Rating: 5

Немає коментарів:

Поділитися думками:

На платформі Blogger.